Een heel gezellige, zomerse dag voor cliënten De Rusthuif

De cliënten van De Rusthuif beleefden een heel mooie, zomerse dag in het begin van de zomervakantie. Het mediateam maakte hierover volgend verslagje:

Op 9 juli hadden wij weeral eens heel veel geluk. De huifkar kwam ons halen en bracht ons naar IJs Wens. Sommigen kwamen liever met de fiets. Het was dan ook mooi fietsweer. Iedereen mocht een ijsje kiezen zoals hij/zij het graag had. 2 Bollen met of zonder saus in een potje of hoorntje. Er waren heel veel smaken zoals straciatella, citroen, caramel,... Het was een gezellige, zomerse namiddag. Dankjewel aan Jef om met de tractor de huifkar verder te trekken. Het was een superfijne activiteit.

Groetjes, Het mediateam van De Rusthuif “

Om je gebruikservaring te verbeteren maken we gebruik van cookies. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met deze cookies? Geen probleem!